Kontakt
Võta ühendust
Close
Kontakt

Savi 3/4, Pärnu, 80040 Pärnu maakond

+372 53305 123

info@estintech.ee

Arvutite remont ja hooldus

Kvaliteetne Teenindus ja Tõhus Lahendus 

Kvaliteetne Teenindus ja Tõhus Lahendus

Estintech pakub professionaalseid remondi- ja hooldusteenuseid, et tagada teie seadmete laitmatu töö. Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes on pühendunud teie seadmete tõrgeteta ja pikaajalisele toimimisele.

 

TÖÖD MEIE KONTORIS

Töötund kontoris50 € / h
Operatsioonisüsteemi installeerimine koos draiveritega50 €
Rämpsvara ja viiruste eemaldamine45 €
Tolmupuhastus ja termopasta vahetus38 – 50 €
Komponendi paigaldusalates 15 €
Seadme diagnostikaalates 35 €
Aku testimine20 €
Ketta kloonimine30 €
Andmete kopeeriminealates 25 €
Kiirtöö alustustasu (tööga alustatakse 2 h jooksul)30 €

 

TÖÖD KLIENDI JUURES

Väljakutse kliendi juurde kuni 10 km Pärnu kesklinnast20 €
Väljakutse kliendi juurde kaugemale (alates 10. kilomeetrist)0,56 € / km
Töötund kliendi juures50 € / h

 

KAUGHALDUS

Kaughaldus50 € / h

Tasu arvestatakse poole tunni täpsusega.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

 

 

Remonditeenused

Meie remonditeenused katavad laia valikut probleeme, alates riistvara parandamisest kuni tarkvara uuendamiseni. Kasutame vaid kvaliteetseid varuosi ja uusimaid tööriistu, et tagada teie seadmete töökindlus ja jõudlus. Olenemata probleemist, suudame leida kiire ja efektiivse lahenduse.

Hooldusteenused

Regulaarne hooldus on oluline teie seadmete pika eluea tagamiseks. Estintech pakub põhjalikke hooldusteenuseid, sealhulgas süsteemi puhastamist, komponentide kontrolli ja tarkvara optimeerimist. Meie hooldusteenused aitavad ennetada võimalikke probleeme ja hoida teie seadmed alati parimas töökorras.

Spetsialistid Teie Teenistuses

Meie remondi- ja hooldusmeeskond koosneb oma ala parimatest spetsialistidest. Kõik meie tehnikud on kõrgelt koolitatud ja omavad aastatepikkust kogemust, et pakkuda teile parimat võimalikku teenust. Oleme pühendunud kiirele ja kvaliteetsele tööle, et tagada teie rahulolu.

Kiire ja Mugav Teenindus

Mõistame, kui oluline on teie seadmete töökindlus igapäevatöös. Seetõttu pakume kiiret ja mugavat teenindust, et teie seadmed saaksid võimalikult kiiresti tagasi tööle. Pakume nii kohapealset teenindust kui ka kaugtoe võimalusi, et vastata teie vajadustele parimal viisil.

Kliendirahulolu

Estintech’i prioriteet on kliendirahulolu. Meie eesmärk on pakkuda teenuseid, mis ületavad teie ootusi. Oleme siin, et vastata kõikidele teie küsimustele ja pakkuda tuge igal sammul, tagades, et teie kogemus meie teenustega oleks alati positiivne.


Kui teil on küsimusi või soovite meie remondi- ja hooldusteenuste kohta rohkem teada saada, võtke meiega ühendust. Oleme alati valmis teid aitama ja leidma parima lahenduse teie vajadustele.

Võta meiega ühendust!